WhirlpoolWhirlpool

Populární součástí relaxace je odpočinek ve whirlpoolu. Na tělo působí kombinace podvodní vzduchové masáže s masáží vodním proudem. Dochází k uvolnění svalů, odstraňuje napětí a zvyšuje imunitu organismu. Prospívá pohybovému aparátu a posiluje svalstvo. Nejdůležitější je však odreagování, fyzické a psychické uvolnění. Celkovou relaxaci u nás dotváří pohled do atria s japonskou zahradou.

Relaxační místnostRelaxační místnost

Dovršením celkového uvolnění těla, navození harmonického stavu vyrovnanosti psychické a fyzické stránky organismu, k tomu všemu vám poslouží relaxační místnost. Ve stylové odpočívárně můžete využít tradičních lehátek nebo velmi příjemných vodních postelí. Vytlačit stres z podvědomí vaší mysli pomohou jemné tóny relaxační hudby. Jen nechejte čas plynout, bohatě se vám to vrátí v podobě lepší vitality a duševní rovnováhy…

Finská saunaFinská sauna

Čas strávený v sauně KLAFS PROFI je skutečným zážitkem pro každého milovníka saunování. Blahodárně působí na zdraví člověka, má především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost vašeho organismu a snižuje výskyt onemocnění. Při pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, jehož prostřednictvím se pokožka zbavuje nečistot a urychluje látkovou výměnu. Spokojeni budou i ti nejnáročnější. A pro ty, kteří saunu navštíví poprvé, se stane neodmyslitelnou součástí každého relaxačního pobytu. Teplota v sauně dosahuje 90 – 100 °C.

SanariumSanarium KLAFS

Pokud se vám klasická finská sauna zdá příliš horká nebo suchá, tak právě pro vás máme ideální alternativu. Je jí sanarium KLAFS, tvoří kombinaci klasické suché sauny a parní koupele za doprovodu relaxační hudby. Řízená vlhkost vzduchu dosahující až 55% je ideální k uvolnění a odpočinku. Střídání horka a chladu posiluje obranyschopnost organismu a krevní oběh, tělesná a duševní stránka se při pobytu v sanariu dostává do rovnováhy. Teplota v sanariu je 55 – 60 °C.

Solná parní lázeňSolná parní lázeň

Parní lázeň je vytvořena inteligentním systémem rozdělování páry, která zabezpečuje optimální klima při teplotě 45 – 50 °C. Současné inhalování soli působí pozitivně, právě tak jako při pobytu u moře. Sůl očistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírní dechové potíže. Jemné kapičky mlhoviny se vstřebávají do kůže a sliznicí dýchacích cest.

Bylinná parní lázeňBylinná parní lázeň

Blahodárné účinky páry poznali už staří Římané. Směs páry a vonných esencí napomáhá k uvolnění nahromaděného psychického i fyzického napětí, působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Překrvením se tělo osvobodí od pocitů únavy, stresu a deprese. Výsledkem pobytu v bylinné parní lázni je pocit celkové relaxace, osvěžení a povzbuzení těla. Pára v kombinaci se směsí bylin také rozšiřuje póry a vyplavuje toxické látky, čímž pokožka dostává jemný a sametový vzhled.

Ochlazovací bazén

Ledová voda přináší organismu po době strávené v sauně doslova oživující osvěžení. U nás se můžete ochladit nejenom v bazénu, ale pro ty méně odvážné je k dispozici ledový déšť, který přináší především pocity úlevy. Ochlazení má za cíl zvýšenou teplotu těla snížit na původní hodnoty, přitom stoupá obsah kyslíku v krvi. Teplo působí na tělesnou schránku fyzicky i psychicky jako uvolnění, aplikace ochlazení zajistí pocit osvěžení.

Kneippova cesta

U návštěvníků wellness center stoupá v oblibě Kneippova cesta. Spočívá v aktivní masáži akupresurních bodů na ploškách chodidel pomocí oblázků. Významnou, zejména pocitovou roli, hraje střídání teplé a studené vody. Terapie je vhodná při bolestech hlavy a syndromu studených nohou. Velmi pozitivně ovlivňuje krevní oběh, příznivě působí na prokrvení končetin a lidský organismus přivyká otužování.

Bar

Zázemí wellness centra se nemůže obejít bez baru s bohatou nabídkou nápojů a příjemnou obsluhou. Při saunování je pravidelné doplňování tekutin a vitamínů nezbytné. Plnohodnotný servis, který vám náš SPA bar nabízí, lze využít také během procedur.

Teď už pro vás není tajemství, co znamená slovo AMENITY, přece krása života.